0

Sunucu kiralama

merhaba saatlik sunucu kiralam açıklamalarınızda şöyle bir metin var ( Hizmet her 730 saatte bir defa yenilenmektedir. Yenileme esnasında hesabınızda bakiye bulunmaması durumunda sunucunuz otomatik olarak silinmektedir.) bu silinme olayı sistem hesabı kontrol ediyor ödeme ve bakiye yoksa hemen siliyor mu yani bunun bir süresi falan yokmu 1 hafta 10 gün gibi


0

Merhaba, 7 gün bekletiliyor sunucular. Ama ilkbyte olarak bu 7 gün bekletilmesi konusunda garanti vermiyoruz. Bu yüzden hesabınıza kredi kartı tanımlayabilir veya fazladan bakiye yükleyebilirsiniz.

Ek olarak sunucularınız için eposta bildirimleri, trafik aşım yetkisi gibi özellikler tanımlayarak sunucunuz askıya alınmadan bilgi sahibi olabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

1

Merhabalar,

Hesabınızda bakiye varsa sunucu otomatik yenilenmekte, bakiye yok ise ve sistemde tanımlı kredi kartınız varsa ayrıca sunucunuzun ayarlarından otomatik ödeme özelliği etkin ise her ödeme döneminde kredi kartınızdan otomatik olarak sunucunuz yenilenmekte.

Sunucunuz yenilenmez ise bildirim gönderilmektedir. Gönderilen bildirimleri sunucu ayarlarınızdan aktif ederek mail de alabilirsiniz. Sunucunuz yenilenmediğinde bir süre durdurulur ve yine bildirim ayarlarınız etkin ise durdurma esnasında size SMS gönderilir.

Sunucunuz habersizce hemen silinmeyecektir. Tüm bu süreçte sizin yenileme, SMS, bildirim gibi iletişim kanallarını görmezden gelmeniz durumunda 1 hafta içerisinde silinir.

Saygılar.

Cevabınız


  YENİ SORU SOR
Eklenme Tarihi : 18.03.2021 10:35
Görüntüleme : 382
Etiketler : Email