Hakkımızda

Şirketimiz Netinternet, 9 Eylül 2006 yılında Denizli’de kuruldu. On yılı aşkın süredir her seviyeden, her ölçekten bizi tercih eden kullanıcılarımızdan edindiğimiz tecrübe ile Türkiye'nin internet altyapısına katkı sağlayan şirketimiz, Web Hosting, Veri Merkezi hizmetleri ve Bulut Bilişim alanında hizmet sağlar. Netinternet, 2016 yılı itibarı ile Türkiye’de IP aralığında en çok internet sitesi barındıran üçüncü veri merkezidir. Yenilikleri ve ürettiği internet teknolojileri ile sektöre yön veren şirketimiz, yarının teknolojilerini bugünden kullanmanıza olanak sağlar.

Kısaca Netinternet, bilişim teknolojileri alanında maliyetlerinizi düşürüp, ürettiği teknolojiler ile işinize değer katarken, 7 gün 24 saat esasına dayalı çalışan operasyonu birimi ile birlikte birebir yedekli alt yapısı ile iş sürekliliğini en üst düzeyde tutar.

Ürünümüz ilkbyte ise şirket Misyon ve Vizyonu kapsamında geliştirilmiş komple bir sanallaştırma otomasyonu sunan benzerine ülkemizde pek rastlanmayan, özel tasarım bir sanallaştırma otomasyonudur.

İletişim Bilgileri

Bizimle sadece alt kısımda yer alan iletişim seçenekleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefon

+90 (850) 885 22 14

E-Posta

bilgi@ilkbyte.com

Bilgi

Müşterilerimiz kontrol panelleri üzerinden tüm soru ve sorunlarını bizlere talep açarak 7 gün 24 saat iletebilir ve 7 gün 24 saat cevap alabilirler.

Telefon ve e-posta ile verilen hizmetler resmi tatiller hariç hafta içi her gün 9:00 - 17:00 arasında verilmektedir.

Talep Üzerinden İletişim

İletişim Formu